Whatsap İletişim

0 532 250 00 90

Telefon

0 312 322 91 97

E-mail

dekodekor@gmail.com

Hakkımızda

Biz Kimiz, Neler Yaparız?

HAKKIMIZDA

EŞSİZ YAPILAR
OLUŞTURUYORUZ

1999 yılından itibaren hizmet veren DEKO DEKOR catı teras kapatma dan bu güne kadar göstermiş olduğu başarıyı ve ortaya koymuş olduğu kaliteyi daha da ilerilere taşıyabilmek için, gereken özveriyi göstererek , sektördeki çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

DEKO DEKOR 2004 yılından marka tesciliyele ankara etlikte kendisine ayıt 135 mt yönetim bürosu ostim de 180 mt atölyeyle Ankara geneline hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel bir hizmet ve kalite anlayışıyla, DEKO DEKOR çatı teras farklı projelerle sektöründe göstermiş olduğu başarıyı, bu alanda da kendisini göstererek kanıtlamıştır.

DEKO DEKOR Müşterilerimizin beklentilerini aşan kalite anlayışına odaklanmış yönetici ve çalışanlarımız ile birlikte moderen teras kapatma üstün kaliteli malzeme ve üstün nitelikli iş gücü kullanarak sektörde DEKO DEKOR kalıcı kılmak, kaliteli ve çağdaş projeler üreten, güvenilir bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ
DEKO DEKOR TERAS KAPATMA calişmalarimizdan her zaman sektöründe yatırımlarını işini büyüterek sektörden kurumsaliğiyla profesyonel ekibiyle kaliteli malzemeleriyle işinizden üstünlüğünde kaliteden ödün vermediği gibi sektörden güvenirliğini ve kaliteyi herzaman en iyisini yapmaktadır müşterilerin menmuniyetinden hizmet vermekle ulaşmıştır DEKO DEKOR Siz değerli müşterilerimize evlerinize neşe huzur sağlıkli iyi günler dileriz Sektörden meslektaşlarimiza hayırlı kazancılı işler dileriz SAYGILARIMIZLA

Murat Akkurt

Yıllık Tecrübe

× Whatsapp İletişim